Neolife ir aš

NEOLIFE

Neolife misija

Sukurti laimingesnį ir sveikesnį pasaulį.

Tarptautinė mitybos srityje dirbanti kompanija, kuri pasitelkdama aukščiausios kokybės maistines medžiagas, yra pasiryžusi užbaigti prastos savijautos tendenciją.

Unikalūs, aukščiausios kokybės produktai. Kokybė be kompromiso. Jokių dėl populiarumo sukurtų madingų produktų. Sukurta ir patvirtinta Neolife mokslo patarėjų tarybos.

5/5
Labas! Sakau kiekvienam užsukusiam. Aš Natalija - nepriklausoma Neolife konsultantė. Kas aš ir kodėl Neolife? Mano gyvenimas neatsiejamas nuo sveikos gyvensenos, kokybiško maisto ir aktyvumo. Mano noras būti arčiau žmonių, patarti, padėti sukūrė tinklaraštį www.skonioburtai.lt, kuriame Jūs galite pasisemti sveikos mitybos idėjų, o socialiniuose tinkluose motyvacijos sportui. Savo kelyje supratau, kad vien sveika mityba, sportiniu aktyvumu ir emocine būsena sveikas nebūsi, nes vistiek negauname visų reikiamų medžiagų. Taip palengva mitybą papildžiau Neolife produkcija, kuri mane sužavėjo. Taip pat tapau didele fane namų priežiūros priemonių ir tikru Super 10 reklaminiu veidu 🙂 Labai noriu, kad ir Jūs atrastumėte Neolife kokybę.
Natalija
neolife
Pirkinių krepšelis