imuniteto stiprinimas

Imuniteto stiprinimas

Imuniteto stiprinimas

Imuniteto stiprinimas – daugybė įrodymų, patvirtinančių mitybos įtaką mūsų gerai savijautai. Būtina kiek įmnoma stiprinti organizmo ATSPARUMĄ! Čia svarbų vaidmenį atieka optimali mityba.

Išorinė ir vidinė  apsauga

Mūsų organizmas yra aprūpintas išorine apsauga, tokia kaip oda ir kvėpavimo takų bei virškinimo sistemos gleivinės. Apsauginiai barjerai kuriuos mes vadiname išorine apsauga, yra įgimto imuniteto pagrindas. Gera žinia yra ta, kad mūsų organizmas turi ir vidinę apsaugą. Vidinė organizmo apsauga yra sudaryta iš įvairių barjerų. Baltieji kraujo kūneliai yra labai svarbios imuninės sistemos ląstelės.

Turime „B“ ir „T“ ląsteles, kurios sąveikauja tarpusavyje bei yra atsakingos už daugybę skirtingų funkcijų. Šios ląstelės kovoja su infekcijomis bei aprūpina mūsų organizmą vadinamosiomis atminties ląstelėmis, kurios padeda imuninei sistemai reaguoti daug greičiau, jei infekcija pasikartoja. Šis procesas, kuris yra vadinamas įgyjamu imunitetu, reikalauja be galo daug energijos ir maistinių medžiagų! Visgi, net ir turėdamas išorinę bei vidinę apsaugą, organizmas gali būti paveiktas ligų ar sužalojimų. Imuninė sistema egzistuoja būtent tam, kad galėtume kovoti su tokiais aplinkos veiksniais bei sugebėtume kuo greičiau PASVEIKTI ir vėl gerai jaustis. Sveikstant mūsų imuninė sistema veikia išvien su uždegiminiais procesais.

imuniteto stiprinimas

Uždegimas yra imuninės sistemos atsakas į potencialiai kenksmingus veiksnius, siekiant neutralizuoti ir vėliau kompensuoti žalą. Imuninės ląstelės gauna signalus ir keliauja į pažeistą sritį. Kuomet imuninė sistema veikia gerai, mes galime palyginti ją su puikiai suderintu orkestru – visi instrumentai skamba harmoningai ir sinchroniškai, o dirigentas yra nepriekaištingas! Visgi, kartais situacija gali pasikeisti. Mūsų imuninė sistema praranda balansą ir nustoja tinkamai veikti! Taip gali išsivystyti žemo laipsnio lėtinis uždegimas. Sveikos mitybos trūkumas bei netinkamas gyvenimo būdas didina kenksmingo lėtinio uždegimo riziką bei lemia silpną imuninės sistemos veiklą.

Imuniteto stiprinimas tai sveika ir kokybiška mityba, pakankamas miego kiekis, reguliari mankšta bei streso valdymas.

imuniteto stiprinimas

Pagrindinės maistinės medžiagos normaliai imuninės sistemos veiklai.

Imuniteto stiprinimas pakankamas būtinų maistinių medžiagų kiekis. Šiuo metu dar tik pradedama suprasti, kokį poveikį kai kurios maistinės medžiagos gali turėti žmogaus imuninei sistemai. Ši sritis vadinama „Imunine mityba“.

Visų pirma, labai svarbu kiekvieną dieną aprūpinti organizmą pagrindinėmis maistinėmis medžiagomis.

Būtent tam yra sukurtas puikus produktas Pro Vitality+, maisto papildas – mūsų mityba turi poveikį mūsų energijai ir gyvybingumui. Jiems išlaikyti būtina kontroliuoti svorį, būti fiziškai aktyviems ir vartoti daug maistinių medžiagų turinčius sveikus grūdus, vaisius, daržoves bei žuvį. „Pro Vitality+“ siūlo sveiko maisto papildus patogioje nešiojamoje pakuotėje, kurią galite įsidėti į kišenę ar krepšį, ir kurie suteikia gyvybingumo iš sveikų grūdų, vaisių, daržovių bei žuvies. Nuostabus papildas aktyviam gyvenimo būdui.

Pro Vitality+ pakuotę sudaro 4 maisto papildai,  kurie leidžia papildyti mitybą šiomis maistinėmis medžiagomis:

  1. „Omega 3 Salmon Oil Plus“ Omega-3 maisto papildas, kuris apima standartizuotą visų aštuonių, natūralių, žmogaus mityboje esančių omega-3 riebalų rūgščių kiekį. Visos žaliavos patikrintos dėl potencialių 200 žalingų medžiagų, kad būtų užtikrintas saugus omega-3 riebalų rūgščių vartojimas.
  2. „Tre-en-en Grain Concentrates“ Sveikų grūdų koncentratas maitina ląsteles ir suteikia energijos ir gyvybingumo. Padeda ląstelėms palaikyti gerą lipidų pusiausvyrą bei užpildo šiomis būtinomis maistinėmis medžiagomis galimas mitybos spragas.
  3. „Carotenoid Complex“ Šis puikus produktas suteikia veiksmingų karotenoidinių medžiagų iš vaisių ir daržovių mišinio. Kai kuriuos karotenoidus, pavyzdžiui, beta karoteną, mūsų organizmas paverčia vitaminu A. Vitaminas A padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
  4. „Essential Vitamin and Mineral Complex“ Plataus spektro vitaminų ir mineralų kompleksas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

„Pro Vitality+“ yra puikus mitybos pamatas, kuris padeda mums palaikyti normalią IMUMINĖS SISTEMOS funkciją ir pagerinti mūsų ATSPARUMĄ neigiamiems aplinkos veiksniams.


Pro Vitality+
Imuniteto stiprinimui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis