Kodėl Neolife

Kodėl Neolife?

Kodėl Neolife?

Kodėl Neolife? Daugiau kaip 60 metų ištisos šeimų kartos visame pasaulyje pavedė Neolife daryti tai,  ką gali tik nedaugelis įmonų – t.y. gaminti produktus, kurių pagrindą sudaro aukščiausios kokybės sveikų šaltinių komponentai, kurių veiksmingumą įrodė milijonai patenkintų klientų.

IŠTIRTI

Žymiausi pasaulio mokslininkai, tyrinėtojai ir mitybos specialistai ieško veiksmingų sprendimų.

GRYNI

Patyrę technologai atrenka tik geriausias žaliavas, jog galėtų užtikrnti aukščiausią sudėtinių dalių grynumo lygį.

SAUGŪS

Neolife maisto papildai yra biologiškai suderinami. Tai reiškia, kad jų sudėtinės dalys tinka žmogaus organizmui, ir produktus galima saugiai vartoti. Mes naudojame tik tas medžiagas , kurios ištisus šimtmečius buvo žmogaus mitybos dalis.

VEIKSMINGI

Neolife produktai sukurti remiantis naujausiomis mokslo žiniomis ir šiuolaikiškiausiomis technologijomis, siekiant koncenruoti ir standartizuoti aktyvius žaliavų komponentus. Taip garantuojama, kad galutinis produktas suteiks visą gamtos skirtą naudą.

IŠBANDYTI

Neolife produktai kruopščiai tiriami pasitelkiant najausius mokslinius metodus siekiant užtikrinti produktų saugumą, kokybę ir veiksmingumą. Sudedamosios dalys taip pat nuolat tiriamos aiškinantis, ar nėra potencialių žalingų medžiagų.

PATVIRTINTI

Klinikiniai tyrinėjimai, įrodantys Neolife produktų veiksmngumą, buvo publikuoti pačiuose prestižiškiausiuose pasaulio moksliniuose žurnaluose. Mūsų unikalus tvirtas įsipareiogojimas remtis mokslo pranašumais pritraukė Jungtinių Valstijų Žemės ūkio departameno, Ligų kontrolės ir prevencijos centro, didžiųjų universitetų bei kitų gerbiamų mokslo institucijų pasaulyje dėmesį.

 

Sukurta gamtos – pagrįsta mokslo

 

Produktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis